PASHACİTY Hakkında

Şehrin kalbinde olmak ayrıcalıktır

PASHACİTY Hakkında

Şehir hayatının tüm karışıklığına inat; İstanbul’un göbeğinde, tam merkez de, her ihtiyacınızı ofisinizden ya da evinizden dışarı çıkmadan karşılayabileceğiniz şekilde tasarlanmış, konforun, eğlencenin ve modern kent yaşamının ayrıcalıklarıyla PASHACİTY Gaziosmanpaşa’ da sizleri bekliyor.

13.000 m2lik inşaat alanında kurulan, 42 konut ve 14 mağazadan oluşan PASHACİTY; Çarşı, kafeterya, dinlenme alanları, kapalı otoparkı ile sosyal yaşamı en kaliteli şekilde yaşayabileceğiniz bir hayat sunuyor.

İhtiyacınıza göre 1+1 den 3+1 e kadar daire seçenekleri ile ister konut, ister home ofis olarak kullanabileceğiniz alanlar. Önceden bilgi vermek şartı ile isterseniz daireleri birleştirerek daha büyük yaşam alanları yaratabilirsiniz.

Özellikle teraslı dairelerimizi gördüğünüzde bu terasta kahvenizi yudumlarken kendinizi hayal etmekten alamayacaksınız. Teraslı dairelerimiz size sıkışık kent yaşamı içinde bambaşka bir nefes alma imkanı sunuyor.

Ayrıca PASHACİTY'nin yanında bulunan Gaziosmanpaşa Tıp Fakültesi, Şafak Hastaneleri, yine çok yakınındaki Adliye Sarayı, Eğitim Kurumları, Oteller, kapınıza kadar gelen Metro İstasyonu ve sadece 10 dk uzaklıktaki Metrobüs ulaşımı evinizin değerine değer katacaktır.

Yatırım olarak almak isteyen müşterilerimize anında kiralanması içinde gereken en büyük desteği verebileceğimizi belirtir, ayrıca yukarıda da belirttiğimiz özellikleri ile size kısa ve uzun vadede çok iyi bir kar sağlayacağını belirtmek isteriz.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz satış ofisimizde sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız.